PANTUMA Zařízení domu Byt Dům Zahrada EAGO koupelna Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Vířivky Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

Infra sauna Harvia SGC1210 120x105x210 cm včetně montáže

Fotogalerie: Infra sauna Harvia SGC1210 120x105x210 cm včetně montáže
Výrobce Harvia
Dostupnost Obvykle do 1-2 týdnů
Kód produktu SGC1210
Kategorie Sauny


Varianty produktu:


Uvedená cena produktu bez montáže je platná pro všechny subjekty (domácnosti, živnostníky a firmy) a obsahuje 21% DPH. Uvedená cena s montáží je uvedena pro domácnosti jenž mají obytnou plochu bytu do 120 m2 nebo rodinného domu do 350 m2. Pokud máte plochu bytu větší než 120 m2 nebo rodinného domu větší než 350 m2 nebo jste živnostník či firma a chcete od nás montáž v ceně, pak musíte z uvedené ceny odečíst 15% a připočíst 21%. Dopravu a montáž zajišťujeme po celé České republice dle podmínek specifikovaných v záložce doprava. Ceny pro Slovensko přepočítáváme nákupním kurzem EUR z České Spořitelny k danému dni uzavřené objednávky. Pokud stavební připravenost není přímo uvedená u produktu, nebo neodpovídá standardizované stavební připravenosti v sekci Rady a Návody, pak nás neváhejte kontaktovat o pomoc.

 

 

1. 1-2krát týdně jako potící kůra v délce 30-40 min při teplotě 50-60°C. Potivost bývá 2krát vyšší než u klasické sauny. Potící kůru zakončíte vlažnou vodou ve sprše, nebo vaně. Doporučuje se kombinace s vodní masáží.
    2. Denní použití infrasauny: k prevenci organizmu, přípravě ke sportovní činnosti, léčebné kůře a před klasickou masáží v délce 5-15 min. ihned po zapnutí infrasauny v lehkém oblečení při teplotě do 60°C. Konkrétní léčbu konzultujte se svým lékařem.
Infrasauny bývaly zpočátku využívány výhradně v oblasti medicíny. V současné době jsou infrasauny používány širokou veřejností. Infrasauny nacházejí uplatnění ve zdravotnictví, rehabilitačních centrech, kosmetických ústavech, sportovních klubech, hotelích a domácnostech po celém světě. Infrasauna je určena jak pro léčebné, tak i potící kůry. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášející vysokou teplotu v klasické sauně. INFRAČERVENÝ TEPELNÝ SYSTÉM se v zahraničí nazývá „DOMÁCÍ LÉKAŘ“, vede k velmi účinné detoxikaci organizmu a léčbě našeho těla při teplotě do 60°C. Infrasauna se stávají běžnou součástí terapeutické léčby jak v našem zdravotnictví tak i v lázeňském prostředí.
Terapeutické účinky
·    1. Účinná relaxace a regenerace organismu.
·    2. Snižuje svalové napětí.
·    3. Mírní bolesti.
·    4. Ihned snižuje ztuhlost končetin, kloubů a zad.
·    5. Stimuluje krevní oběh.
·    6. Působí při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže.
·    7. Vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30 min. spálí až 600 cal.
·    8. Zvyšuje rozpínavost tkáně.
·    9. Součást přípravy sportovců před i po zátěži. (testováno na OH v Atlantě)
·    10. Stimuluje krevní oběh.
Čas předehřátí na provozní teplotu je závislý na velikosti kabiny a pohybuje se v rozmezí 5 až
10 minut. Při spuštění kabiny a nastavení teploty a délky prohřívací teploty máte právě tak čas na vlažnou sprchu, která zvýší efekt pocení, jež je oproti klasické sauně dvakrát až třikrát intenzivnější. Důležitý je při saunování i pitný režim, dostatek tekutin totiž významně ovlivňuje intenzitu pocení. Délka pobytu v sauně je individuální a pohybuje se v rozpětí 25 až 40 minut při teplotě 65 °C. Za tuto dobu vaše tělo spálí přibližně 700 kalorií absolutně bez zátěže. Začínejte kratšími intervaly, které můžete postupně prodlužovat. Po uplynutí nastaveného času se topný systém automaticky odpojí.

 

Výrobce Harvia
Počet osob 2
Počet keramických zářičů 5
Příkon 1780 W
Sklo 10 mm bezpečnostní sklo
Dřevo Smrk
Rádio a CD přehrávač Ano
Technická specifikace 1x saunovou kabinu, materiál HEMLOCK 1x celoskleněné dveře a skleněné okno 1x externí řídící jednotka s 5 infrazářiči 1x bodové osvětlení 1x teploměr 1x přesýpací hodiny - 15min 1x přehrávač 1x návod na sestavení, obsluhu


Technická specifikace

Manuály ke stažení

Video ke stažení

Dotaz k produktu Infra sauna Harvia SGC1210 120x105x210 cm včetně montáže

Infra sauna Harvia SGC1210 120x105x210 cm včetně montáže
Diskuse k produktu Infra sauna Harvia SGC1210 120x105x210 cm včetně montážePři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím